KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14099023
nr 1409 9023
Carl August Fahlgren
(1819-1905)
Oljemålning, Carl August Fahlgren (1819-1905), Signerad, daterad 1887, landskap. Olja på duk, 25x36cm, yttermått inklusive ram: 40x50cm
Utrop:
800 kr
Såld:
700 kr
måndag 2 augusti 2021
kl 20:28:02
600 kr
600 kr
600 kr (Budbetjänt)